Трубочки паперові

Наявність
Матеріал
Категорія
Ціна
  • Вiд:
    грн
    До:
    грн
Сортування
Фiльтры
Показано 30 товарів з 180

Паперові трубочки для напоїв

Коктейльні трубочки з паперу – сучасний екологічний тренд. Дедалі більше людей обирають їх, думаючи про зменшення забруднення довкілля.

Сучасні технології дозволяють виготовляти паперові трубочки різноманітних кольорів та форм. Соломинки з паперу нічим не поступаються за властивостями та зовнішнім виглядом пластиковим трубочкам, при цьому повністю розкладаються, не завдаючи шкоди природі.

Яскраві різнокольорові, крафтові, з цікавим візерунком, з гофрою і без — різноманітність паперових коктейльних трубочок дозволяє кожному підібрати потрібний варіант на свій смак.

Практичні властивості трубочок з паперу дозволяють використовувати їх як для холодних, так гарячих напоїв.

Разом із паперовими стаканчиками можна зібрати екологічний набір із турботою про довкілля.

Де купити паперові трубочки?

У каталозі компанії Kabare Service представлений широкий асортимент паперових соломинок різних кольорів. Вони прикрасять будь-який напій, підтримають стиль закладу. Яскраві трубочки для напоїв стануть чудовим доповненням дитячого свята та принесуть радість маленьким гостям.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити паперові трубочки з безкоштовною доставкою по Одесі. Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть з вибором.