Підноси

Наявність
Виробник
Матеріал
Категорія
Ціна
  • Вiд:
    грн
    До:
    грн
Сортування
Фiльтры
Показано 30 товарів з 180

Підноси для бару

Підноси широко використовуються як в повсякденному побуті, так і в роботі кафе, барів і ресторанів. Вони необхідні для подачі страв в будь-якому закладі. Використовуються для сервірування, як в кафе і ресторанах, так і в їдальнях.
Чорний круглий піднос, як і білі рукавички, давно став візитною карткою офіціантів.

Круглі і прямокутні підноси

Завдяки різноманітності форм і розмірів, можна знайти відповідний піднос, який буде зручно використовувати в роботі барменів та офіціантів. Круглі підноси найчастіше використовуються в кафе і ресторанах. Їх зручно тримати однією рукою. Прямокутні знайшли своє застосування в закладах самообслуговування. Вони місткі і стійкі.

Kabare Service пропонує асортимент круглих та прямокутних підносів різних розмірів, да різних потреб.

Пластикові підноси

Підноси с пластику користуються великою популярністю серед наших клієнтів. Вони легкі, практичні, не б’ються, добре миються, не потребують особливого догляду, а також недорогі. Широко використовуються, як в маленьких кафе, так і у великих ресторанах.

Підноси «Антисліп»

Сервірувальні підноси з гумовою основою дуже зручні і практичні у використанні. Завдяки неслизькій поверхні посуд гарантовано буде стійко триматися на підносі.

Обирайте підноси в інтернет-магазині Kabare Service за вигідними цінами. Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваши питання.

Безкоштовна доставка кур’єром по Одесі та приміських курортних зонах.